Tapu sorgulama sitesinde parsel sorgulama da yapabilirsiniz bunların dışında tapu kadastro bölümü için randevu talep edebilirsiniz yada tapu kadastro randevu sorgulama işlemlerini yürütebilirsiniz. Günümüzde internetin gelişmesi ile birlikte artık bütün işlemler internet üzerinden gerçekleşmektedir. Bunlardan biriside tapu kadastro randevu sorgulama sistemidir. Rahatlıkla erişebileceğiniz bu sisteme ulaşarak tapularınız hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız mümkündür.

Tapu işleminin oluşması için öncelikle internet aracılığıyla randevularının gerçekleşmesi gerekir. Bu işlemi yapmak için en basit yol TC kimlik numaranızı yazarak ve randevu no ile alacağınız randevu ile kesinleşen tarihte tapu işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.Böylelikle alınan gün ve tarihlerde herhangi bir değişiklik yapmak istediğiniz takdirde iptal etme veya değiştirme işlemlerini gerçekleştirerek tarihleri ileri alma veya geri alma adımlarını uygulayabilirsiniz.

Belirlenen tarih arasında randevular belirlenerek işlemlerinizin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Fakat randevu alım işleminiz on beş dakikayı aşmalıdır. Aksi takdirde iptal olma gibi sorunlarla karşılaşmak mümkündür.

Sohbete katılın

9 yorum

  1. 1931
    başvuru numarasında ki işlemimle ilgili tarım bakanlıgından
    bügüne kadar bilgi alamadım. Acil satış yapması gereken birisi ne yapmalı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir